• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/masgadorg
  • https://twitter.com/2023istanbul
Üyelik Girişi
15 Temmuz Demokrasi Marşı
Reklam

Başkan SAGUN, “Ramazan ayı gönüllere girmenin eşsiz fırsatıdır”

Şehit-Gazi Aileleri koruma ve kalkındırma Derneği Genel Başkanı ibrahim SAGUN, mübarek Ramazan ayı vesilesiyle bir mesaj yayınlayarak, tüm İslam aleminin Ramazan ayını tebrik etti.

Şehit-Gazi Aileleri koruma ve kalkındırma Derneği Genel Başkanı ibrahim SAGUN, mübarek Ramazan ayı vesilesiyle bir mesaj yayınlayarak, tüm İslam aleminin Ramazan ayını tebrik etti.
Başkan SAGUN mesajında şunlara yer verdi: “11 ayın sultanı, mübarek Ramazan ayına ulaşmış olmanın manevi huzurunu yaşıyoruz. Öncelikle bizleri Ramazan ayına ulaştıran Rabbime hamd-u senalar olsun diyorum. Bolluğun, bereketin, paylaşmanın ve kardeşliğin pekiştiği, Müslümanların bir ve beraber olduğu mübarek Ramazan ayı, gönüllere girmenin ve gönüller fethetmenin eşsiz bir fırsatıdır. Bu güzel huzur iklimi ve bereket ayında, varlık ve yokluk üzerinde muhasebe yapacağımız, günaha yüz dönüp ilahi lütuflara kucak açacağımız eşsiz bir imkâna kavuşmuş olacağız. Komşusu açken tok yatmayan bir dinin mensupları olarak, 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayında teravihte kıldığımız namaz, sahurda ettiğimiz niyet, iftar sofralarında kavuştuğumuz nimet bize oruç ibadetinin engin faziletini öğütler, büyüklüğünü öğretir. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan ayının Türk ve İslam dünyasına, ülkemize bolluk, bereket ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”dedi.
480 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Yönetim Kurulu Başkanımız
İBRAHİM SAGUN
Videolar
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret262326
Hava Durumu
Takvim